HAKKIMIZDA

Kare Vending – YONUZLAR GIDA SAN. VE TİC. A.Ş

 Hayatınızın ve ülkemizin her KARE’sinde yanınızdayız . . .

2001 yılından gelen bilgi, tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile sizlere otomat işletmeciliği hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz. Güncel verilerimiz ile 150.000 müşterimize hizmet vermekteyiz. Otomat hizmeti çeşitlerimiz: Sıcak içecek, atıştırmalık, soğuk içecek, dondurma ve iş güvenliği otomatlarıdır. Otomat dolum personellerimiz her gün düzenli olarak otomatların dolum, temizlik ve bakımlarını gerçekleştirmektedir. Sıcak içecek otomatı ile personel kartlarınıza yüklediğimiz istihkaklar vasıtasıyla personelleriniz 18 farklı içeceğe 1 tuş ile ulaşıyorlar.  Sizleri, iş kazalarından çay kazanı ve personel giderleri derdinden kurtarıyoruz. Personelleriniz bozuk para, kağıt para ve kredi kartı seçenekleri ile de alışveriş yapabiliyor.

İş güvenliği otomatlarımız ile iş güvenliği ekipmanları ve diğer sarf malzemeleri, personellerinize 7/24 personel ihtiyacı olmadan işe giriş-çıkış kartları ile dağıtabiliyorsunuz. Size paylaştığımız web ara yüzü ile bilgisayar, tablet veya telefondan iki tarih arası olmak üzere, personel, ürün ve bölüm bazlı raporlara anlık olarak Excel, pdf ve Html olarak ulaşabiliyorsunuz. Bu veriler 10 yıllık silinemez data olarak kayıt altında tutuluyor. Kişilere verilecek ürün alma limiti ile % 30’a varan tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Personelleriniz iş güvenliği otomatından sadece kendilerine tanımlı ürünü alabiliyorlar böylelikle yanlış ürün kullanımının önüne geçiliyor.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek en büyük mutluluğumuz.

 Yaşamınızda mutlu KARE’ler dileriz.

Misyonumuz: 2001 Yılından gelen otomat işletmeciliği  sektöründeki tecrübe ve kurumsal yapımızı müşterilerimize ulaştırmamız, iş güvenliği, sıcak –soğuk içecek, atıştırmalık ve dondurma otomatları ile kurumsal hizmet vermektir.

Vizyonumuz: Profesyonel ekip, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşım ile otomat sektörünün ilerlemesine ve gelişmesine katkı sağlamaktır.